Reference

Firemní reference – Samostatné osoby

  • Honza, 32 let, Praha – poradce


I přes to, že se s Honzou znám již delší dobu z jeho předešlého působení v byznysu, byl jsem velmi příjemně překvapen jeho profesionalitou při práci s NLP a coachingem. To s čím mě osobně pomohl v mém jak osobním tak i pracovním životě bylo dokázat se soustředit na dokončování rozdělaných věcí, mít nad svou prací potřebný nadhled, který je důležitý při mém jednání s klienty a v neposlední řadě vyřešil i osobní problémy v soukromém životě. Ukázal mi prostřednictvím technik NLP cestu, kterou mohu nyní poklidně jít, dokázal vymýtit problém mé nesoustředěnosti, sebevědomí. Díky němu nyní mám sám v sobě zpětnou vazbu ke své práci i svému soukromému životu, kterou jsem dříve nedokázal v sobě nalézt.

Myslím si, že každý člověk má v některých oblastech svého života určité rezervy, které se mohou podstatně vylepšit, právě s pomocí Honzy a jeho technik NLP a koučování. Z tohoto důvodu mohu jen vřele doporučit.


  • Adam Štěpánek, 19let, Praha – hudební manažer, produkční


O NLP jsem něco málo věděl už před tím než jsem Honzu potkal, znal jsem tuto metodu ale spíše velmi teoreticky a už vůbec jsem netušil, že by to mohlo i mně nějakým způsobem pomoci. Jsem schopný, vyrovnaný, rozumný a sebevědomý mladý člověk, který možná i v určitém ohledu předběhl svou „dobu“. Jednoduše řečeno: nemám si moc co říci se svými vrstevníky, jejichž jedinými starostmi jsou škola, rodiče, a „kalení“ s přáteli. Žiju a živím se prakticky sám a k tomu dostudovávám.

Na druhou stranu jsem také člověk a i já mám spoustu chyb, za které rozhodně nejsem rád. Honza přestože mě vůbec neznal, tak za pomoci NLP, dokázal většinu těchto mých chyb/nedostatků objevit, což mě natolik překvapilo, že jsem se ho zeptal zda mi dokáže pomoci i takovéto věci vyřešit.

Chvilku to trvalo, ale určitě to stálo za to a výsledky se dostavili prakticky okamžitě. Jestli nejsem něčeho zastáncem, tak jsou to právě různé alternativní metody, ale i člověk jako já, musí Honzu pochválit, protože to kam mi pomohl se posunout je až neuvěřitelné!

VŘELE DOPORUČUJI VŠEM KDO NA SOBĚ CHTĚJÍ PRACOVAT !!!!

Osobní reference

  • Martin, 23 let, Praha


S Honzou jsem měl tu čest se seznámit ještě před jeho NLP a coaching začátky. Jak rostly jeho znalosti, postupně mi pomáhal pronikat do mě samotného, do mé osobnosti, odstraňovat to špatné a zvýrazňovat to pro mě dobré (mnohdy tak lehce, že jsem sám nevěřil co v sobě všechno mám), to čím a kým doopravdy chci být. Tato část mi pomohla nejen v pick-upu, ale hlavně v životě samotném. Na Honzovi je strašně vidět, že to co dělá ho opravdu baví ne na 100%, ale 200% a umí toto nadšení neskutečným způsobem přenášet, a to s, i bez použití NLP technik.
S nimi se ovšem dostáváme do úplně jiných rovin a díky němu jsem se například u státnic po jediné, asi dvou hodinové, schůzce před státnicemi změnil z obvykle u zkoušek roztržitého a od tématu k tématu přeskakujícího studenta, na klidného, sebejistého bakaláře, který našel v paměti pomocí NLP technik i věci o kterých sám nevěděl, že tam jsou :) To nemluvím o namotivování k několika pro mě důležitým životním krokům a o jeho neustálé přítomnosti a podpoře před pro mě tak důležitými státnicemi (telefon nebo osobní). Rád bych popsal daleko víc toho, co mi předal, v čem mi za posledních pár měsíců pomohl ale lepší než 100x vidět nebo přečíst je jednou zažít, a proto nemohu než doporučit Honzu kontaktovat a zjistit v čem by právě Vám mohl pomoct.