«

»

Led 01

Nový rok 2012!

Máme tu nový rok a s ním si mnoho lidí dává i novoroční předsevzetí. Ti co nekapitulují do jednoho týdne, mají větší šanci svého tvrzení dostát. Říká se, že nová činnost lze přijmout jako zvyk až po 30 dnech. Důležitým pravidlem však má být, aby tento zvyk nebyl v rozporu s nějakou vnitřní částí, jako například: „Chci zhubnout, ale když jím, dělá mi to dobře“. Toto je asi nejtypičtější. Někdy však bývá rozpor s vnitřní částí tak hluboko, že si jej ani neuvědomíme. To pak pro nás znamená, že dosažení požadovaného stavu, chcete-li výsledku, je složité, náročné a těsně před dosažením se cíl totálně rozplyne.

V tuto chvíli je dobré zastavit se a přijít se poradit s odborníkem, který Vám může pomoci tento hluboký vnitřní konflikt nalézt a neutralizovat, aby nám nebránil v cestě za vysněným cílem.

NLP je soubor technik, metod a modelovaných situací, které jsou schopny velmi rychle a jednoduše konflikt zjistit, harmonizovat jej a vytvořit z negativní situace tu pozitivní.

Přeji Všem do nového roku hodně štěstí, zdraví, úspěch a mnoho dodržených předsevzetí, ať se z nich stanou jen ty nejlepší zvyky, které vám budou sloužit